Asmeninė patirtis

2013 metais baigiau ISM Vadovų magistrantūrą ir apsigyniau magistrinį darbą. Dveji studijų ISM metai tikrai nenuėjo veltui. Akademinė aplinka, kur mokslas ir praktika eina greta, bendravimas ir nuomonių apsikeitimas su bendramoksliais, nerealus jausmas vėl būti studentu išlaisvina mintis, priverčia į daugelį dalykų pažvelgti iš šalies, kitaip, ir imtis konkrečių žingsnių, o ne vien tik kalbėti apie siektinus tikslus.

Panaudodamas ISM Vadovų magistrantūroje įgytas teorines žinias, kartu su kolegomis įkūriau kredito uniją „Saulėgrąža", todėl galiu drąsiai teigti, kad pavyko suderinti teoriją su praktika. Svarbiausia yra tai, kad dirbdamas sau, gali įgyvendinti brandintas idėjas, svajones bei jaustis laisvas realizuojant save mėgstamoje profesinėje veikloje.

Remdamasis asmenine patirtimi, skatinu nebijoti siekti savo tikslų ir svajonių įgyvendinimo, o grįžimas į studijų suolą ir žinių atnaujinimas bei naujų įgijimas tam neabejotinai padės.

 1001

Su pagarba

Kredito unijos „Saulėgrąža“ Valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas

Gintautas Piragius

 

Ypatingos kreditavimo sąlygos ISM vadovų magistrantūros studentams

  • ISM Vadovų magistrantūros studentams ypatingomis sąlygomis suteikiami kreditai studijoms iki 11.584,80 Eur, pagal poreikį kredito lėšos gali būti išmokamos dalimis
  • Metinės kredito palūkanos tik 7 %
  • Galimas kredito terminas net 5 metai
  • Pirmus 2 metus yra galimybė mokėti tik palūkanas
  • Taikomas įsipareigojimo mokestis – 0,2 proc. per mėnesį nuo nepanaudotos kredito dalies
  • Netaikomas sutarties administravimo mokestis
  • Paskolos užtikrinimo priemonė gali būti laidavimas arba kita užtikrinimo priemonė
  • Pasinaudoti specialiu pasiūlymu gali asmenys, tapę kredito unijos „ Saulėgrąža“ nariais
  • Stojant į kredito unijos narius, į asmeninę pajaus sąskaitą įnešamas 28,96 Eur dydžio pajus
  • Prieš išduodant kreditą turi būti įmokamas pajinis įnašas, kuris turi sudaryti 10 proc. nuo išduodamo kredito sumos, padengus kreditą jis yra grąžinamas

 

1361
Jolanta

Susisiekite

Jolanta Katinienė

tel.: 8 (5) 27 22 877 
tel. 8 (610) 10 175 
jolanta.katiniene@sauletaunija.lt

Standartinis BVKKMN (Bendros vartojimo kredito kainos metinės normos) apskaičiavimo pavyzdys

Jei sudaroma 5 metų kredito studijoms sutartis dėl 5792,40 Eur kredito sumos, tai pritaikius 7% fiksuotą metinę palūkanų normą, mėnesio įmoka sudarytų 114,69 Eur, o  bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma per 5 metus sudarytų 6881,78 Eur. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 7,23%.

Teiraukitės internetu